У Боголюбова пояснили, як той поїхав з України – в ДБР мають свою версію

Колишній співвласник “Приватбанку” Геннадій Боголюбов, про втечу якого з України повідомляли ЗМІ, заявляє, що мав на це законні підстави. Зокрема законність перетину держкордону пояснюється тим, що Боголюбов старше 60 років і має сім дітей, п’ятеро з яких – неповнолітні.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на коментар пресслужби Боголюбову виданню “Українська правда”. Там також додали, що в нього немає обмежень, які б заважали перетину кордону.

“Геннадій виїхав з країни як громадянин України із дотриманням всіх норм та законів. Правила перетину кордону в умовах воєнного стану дозволяють виїжджати чоловікам віком старше 60 років, а також тим, хто утримує троє і більше неповнолітніх дітей. Бізнесмен має всі законні підстави для перетину кордону: вік 62 роки, 7 дітей, 5 з яких – неповнолітні”, – йдеться в повідомленні. 

Також там повідомили, що Боголюбов виїхав потягом Київ-Хелм, і що він під час повномасштабного вторгнення кілька разів вже перетинав кордон.

Водночас в ДБР кажуть, що втеча бізнесмена є предметом розслідування. Зокрема співрозмовник УП в правоохоронних органах заявив, що вже затримано одного з прикордонників, який пропустили Боголюбова “за фактом сприяння у незаконному перетині державного кордону”.

Повідомляється, що зараз встановлюється повне коло причетних до виїзду. При цьому офіційно виданню у Бюро з цього приваду коментарів не надали. 

Справа Боголюбова: у чому підозрюють бізнесмена?

Геннадій Боголюбов – український підприємець, мільярдер, співзасновник і співвласник групи “Приват”. Після націоналізації “ПриватБанку” Боголюбов разом з Коломойським став об’єктом численних юридичних розслідувань, пов’язаних з виведенням коштів з банку та іншими фінансовими махінаціями.

Раніше Боголюбов неодноразово звертався до суду з метою повернути акції “ПриватБанку”, що належали бізнесмену до націоналізації (33,2525% акцій станом на день націоналізації – 18 грудня 2016 року).

4 грудня 2018 року суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова. Наказ про арешт активів був виданий на підставі детальних доказів, наданих суду, з яких випливає, що Коломойський і Боголюбов шляхом проведення ряду незаконних операцій вивели з банку майже 2 млрд дол., в результаті чого кошти переказали компаніям, які їм таємно належали або перебували під їх контролем.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *