Категорія Банки

Новини та статті про банки

Банки та інші фінансові установи вже давно переплелися в наше життя. Мало зараз знайдеться людей, які не брали б грошовий кредит, іпотеку, позику, позику, під заставу і без застави рухомого і нерухомого майна. Або навпаки, коли у людей накопичується готівка, то з метою безпеки її кладуть у банк на депозит. У цьому разі гроші не тільки лежать на збереженні, а й приносять прибуток у вигляді процентних нарахувань.

Хоча ні коли не можна бути впевненим у надійності фінансових установ, тому що бувають випадки, коли банки стають банкрутами і вкладники можуть втратити всі свої заощадження.

Для цього і створено цей фінансовий новинний сайт https://uabusiness.com.ua/, в якому можна відстежувати фінансову ситуацію тієї чи іншої банківської установи. Тим самим відзначаючи для себе на скільки стабільно йде розвиток банку-хранителя Ваших грошей.

Не поспішайте брати кредити. Різні банки пропонують різні умови. NewsFinans допоможе розібратися в кредитах і запропонувати найкращий варіант, з огляду на відсоткову ставку, додаткові та приховані витрати, а також зручний термін кредитування.

NovaPay запускає перекази MoneyGram

Фото: пресслужба NovaPay NovaPay розширює сервіси для зручності клієнтів. Відтепер у будь-якому відділенні “Нової пошти” можна отримати міжнародний переказ MoneyGram.