ПриватБанк, OLX, Mastercard та Європейська Бізнес Асоціація створили онлайн-курс, призначений як для колишніх, так і для діючих військових.
Getty Images” fetchpriority=”high” width=”1200″ height=”675″ />
Військовий квиток. Фото: Getty Images
Для військових і колишніх військовослужбовців пропонується цікавий курс, який зосереджується на навичках управління бізнесом. Інструктори проведуть учасників через увесь шлях: від ідеї та оцінки до досягнення початкових продажів та фінансової організації. Про це повідомила прес-служба ПриватБанку.
Бізнес-платформа ПриватБанку має на меті надати українським військовослужбовцям і ветеранам необхідні знання, ресурси та допомогу, необхідні для успішного переходу до цивільного життя через підприємницьку діяльність. На освітній платформі зібрано безліч цінних експертних ідей у таких важливих сферах, як: фінанси, продажі та партнерство. Навчальний план курсу було вдосконалено та вдосконалено на основі відгуків початкової групи.
Протягом курсу учасники дізнаються про життєво важливі аспекти ведення бізнесу: юридичну реєстрацію та супровід, контракти та угоди, забезпечення інвестицій, основи франчайзингу, фінанси, бухгалтерський облік та управлінську звітність, оцінку потреб у персоналі, маркетинг, оподаткування, інклюзивні бізнес-стратегії, психологічний перехід від бойового до цивільного життя та багато іншого. Вони отримають професійне керівництво від етапу ідеї до початкових продажів і фінансової організації, а також допомогу в отриманні грантів.
Безкоштовний онлайн-курс для захисників складається з 19 щотижневих вебінарів. Програму курсу та деталі реєстрації можна знайти на сайті. Участь абсолютно безкоштовна.
Курс також буде доступним для членів сімей військовослужбовців, які взяли на себе відповідальність за управління бізнесом вдома, поки їхні близькі перебувають у розгорнутому стані. Усі вебінари курсу будуть доступні для перегляду. Учасники також отримають доступ до вмісту попереднього курсу. Бізнес-блог на платформі залишатиметься доступним постійно.
Останній набір зібрав понад 2000 учасників, майже 7000 користувачів зареєструвалися на платформі для трьох навчальних програм: «Школа експорту», «Бізнес-школа для захисників» та «Школа стартапів».
Безкоштовне навчання для ветеранів від Державної служби зайнятості
Державний центр зайнятості учасників бойових дій та осіб з інвалідністю війни (колишніх військовослужбовців) запустив веб-сайт, на якому абітурієнти можуть безкоштовно вступати на навчання до навчальних закладів онлайн, обравши професію чи освітню програму, представлену на сайті. Вони також можуть отримати проживання в гуртожитку, а витрати на проїзд до місця навчання та назад будуть відшкодовані (якщо вони навчаються не за зареєстрованим або фактичним місцем проживання).
Крім того, особам з інвалідністю війни І групи служба зайнятості також покриває витрати на проїзд та проживання супроводжуючої особи протягом періоду навчання. Заяви можна подати в найближчому центрі зайнятості або онлайн на сайті.
Професійне навчання для учнів пропонується в різних форматах, включаючи денну (денну, вечірню), дистанційну, дуальну або комбінацію цих форм. Навчання здійснюється за програмами початкової професійної освіти, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Здобувачі професійно-технічної освіти з передвищою та вищою освітою можуть отримати підвищення кваліфікації, а також підготовку або перепідготовку за окремими професіями.
Учасники бойових дій та особи з інвалідністю, зумовленими війною, можуть отримати безкоштовне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації незалежно від рівня освіти. Після закінчення професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації за окремими професіями учасникам видається свідоцтво про підтвердження кваліфікації робітників. Результатом успішного проходження підвищення кваліфікації є документ, що засвідчує їх підвищення кваліфікації.
Тривалість професійної підготовки здобувачів освіти визначається встановленими навчальними планами та освітніми програмами, як правило, від 1 до 6 місяців залежно від спеціальності. Обсяг програм підвищення кваліфікації варіюється в залежності від цілей і складності професійного навчання і становить від 30 до 480 годин.
Навчання проводиться у 8 центрах професійно-технічної освіти (ПТО). На ці спеціальності можуть вступати і офіційно безробітні. Таку можливість мають не лише учасники АТО/ООС та російсько-української війни, а й ветерани конфлікту в Афганістані. Центри професійно-технічної освіти залежно від обраної спеціальності знаходяться в Дніпрі, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Деградуні (місто під Харковом). Для отримання додаткової інформації читайте тут.