Гетманцев анонсував радикальне підвищення податків

Нардеп Данило Гетманцев анонсував значне підвищення податків для українців. Зокрема, піднімуть військовий збір, який громадяни України сплачують з 2014 року. Голова фінкомітету каже, що його пропозиції будуть “радикальними”.

Про це сам Гетманцев розповів ЗМІ. Його коментар публікує видання “Еспресо”. 

За словами Гетманцева, чутки про підвищення військового збору та податку на додану вартість очікується вже найближчим часом. Сам депутат “давно очікує” ці пропозиції від Кабміну. 

“Ми з вами неодноразово чули від міністра фінансів, міністра оборони інформацію про те, що в бюджеті є певне недофінансування військових видатків. Це недофінансування вимірюється сотнями мільярдів гривень. Це дуже великі гроші, які не можна закумулювати точковими рішеннями або, скажімо, за кошт детінізації навіть, бо ресурс від детінізації вже використовується. У нас вже є перевиконання бюджету, але цей ресурс не зіставний з тими потребами, які є. Яким чином покрити ці видатки, ми очікуємо позицію від Кабінету Міністрів”, – сказав депутат.. 

Гетманцев додав, що ситуація є доволі серйозною. Тому потрібно підвищувати податки – і це підвищення буде “радикальним”. 

“І зважаючи на те, що ситуація є достатньо серйозною, очікуємо такі пропозиції найближчим часом. Якими будуть ці пропозиції, я не готовий говорити, але розумію, що вони будуть достатньо радикальними”, – наголосив Гетманцев.

Гетманцев прагне підвищувати податки 

Нагадаємо, що Данило Гетманцев є таким собі українським кейнсіанцем. Це економічна теорія, яка базується на ідеї, що держава повинна втручатися в економіку, зокрема через регулювання витрат, податків та інвестицій. Причому потрібно робити це навіть у часи війни, коли інші економісти, наприклад, пропонують максимальну дерегуляцію. Гетманцев, судячи з усього, є палким прихильником Джона Кейнса та регулярно втілює його ідеї в економічне життя нашої держави.

Учора Верховна Рада ухвалила законопроєкт про так званий клуб “білого бізнесу”. Це податкова ініціатива, яка пропонує запровадити податкові пільги для тих підприємців, які регулярно та в повному обсязі сплачують податки. Опозиційні сили стверджують, що таким чином бізнес ділиться на чорний та білий. А експерти наголошують, що цей закон порушує Конституцію України та створює дискримінаційні умови у бізнес-середовищі.

Раніше Данила Гетманцева звинувачували в тому, що він знищує бізнес України та працює на Росію. Також “Інформатор” писав про прогнози Гетманцева стосовно майбутьного: нардеп радить готуватися до найгіршого. 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *