Як українці донатять на ЗСУ: опитування

24 лютого 2022 року життя українців докорінно змінила повномасштабна агресія росії. За ці два роки відбулися суттєві міграційні зсуви та зміни на рівні суспільства, довіри громадян один до одного та до дій держави. Повномасштабна війна стала каталізатором єднання нації проти зовнішнього ворога на всіх рівнях.

8899_1556035560_atoo.jpg (52.19 Kb)

Дослідницька компанія Gradus Research провела спеціальне опитування до 2-ї річниці повномасштабного вторгнення, аби проаналізувати, що відбувається з донатами українців.

Результати опитування свідчать про збільшення регулярності донатів від громадян. А частка тих, хто долучається до благодійних чи волонтерських зборів час від часу, не змінилась з лютого 2023 року і залишається на рівні 44%.

«Такі цифри залученості українців до допомоги свідчать і про збільшення, власне, потреби у такій допомозі, і про стабільну налаштованість людей боротися далі. А це дуже важливий показник, що допомагає оцінити реальну картину, без похибки на втому чи емоції», — коментує соціологиня, засновниця і директорка дослідницької компанії Gradus Research Євгенія Близнюк.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *