Деякі українці можуть втратити субсидію

Частина українців може втратити житлову субсидію. Це може статися у разі заборгованості, яка виникла протягом трьох місяців та перевищує 680 грн.

6788_587fe53b4eee8-0001-5e4a518f-52b4e615-8d61-afa9917e_watermark.jpg (47.74 Kb)

Про це розповіла директорка департаменту Пенсійного фонду Олена Охріменко в ефірі “Суспільного”. Вона зазначила, що субсидію можуть скасувати, якщо у мешканців є заборгованість.

“Якщо заборгованість виникла протягом трьох місяців, перевищує 680 грн і не є погашеною”, – зазначила вона. У цьому випадку Пенсійний фонд не призначає субсидію до того часу, поки людина не укладе договір про реструктуризацію або не погасить заборгованість.

Зазначимо, згідно з рішенням уряду, субсидія призначається, якщо витрати на комуналку перевищують 15% середньомісячного сукупного доходу родини до завершення воєнного стану та протягом одного місяця після його скасування. Розмір субсидії в неопалювальний сезон становить у середньому від 350 до 400 грн.

Раніше стало відомо, що в Україні вартість газу у грудні не зміниться для побутових споживачів. Українці купуватимуть блакитне паливо у 12 різних постачальників.

Порівняно з попередніми місяцями, ціни на блакитне паливо знову не зміняться. Залежно від компанії вартість кубометра газу в грудні коливатиметься від 7,70 до 9,99 грн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *