В Івано-Франківську ціни на черешню “летять у космос”

У мережі розповсюджується відео з одного з ринків, на якому черешню продають по 1 600 грн/кг. Стверджується, що знято відео в Івано-Франківську. Втім, сорт черешні не вказується, а тому можна припустити, що вона є елітною імпортною. Адже український фрукт продають, наприклад, на великому гуртовому ринку в середньому по 130 грн/кг.

6795_chereshnya-valeriy-chkalov-1-1500x1500.jpg (78.12 Kb)

“Ого, черешня по 1600 грн на ринках? Саме стільки коштують фрукти в Івано-Франківську. Я особисто в щоці, а які ціни на черешню бачили ви?”, – йдеться у підписі до відео з дорогою черешнею.

При цьому варто визнати, що фрукт, що продається по 1 600 грн/кг, зовні має “презентабельний товарний” вигляд. Так, черешні великі та мають насичений колір.

Українська черешня набагато дешевша

Втім, є підстави припускати, що показана у відео черешня відноситься до певного дорогого імпортного сорту. Адже, наприклад, на одному із найбільших гуртових ринків “Шувар” український фрукт продають у середньому по 130 грн/кг. При цьому можна зустріти і менші ціни – наприклад, 100 грн.

За приблизно такою ж ціною продають черешню й українці. Наприклад, на популярній платформі онлайн-оголошень фрукти, як стверджується, нового врожаю можна купити як по 150 грн/кг, так і по 85 грн/кг.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *