Шмигаль повідомив про фіксацію тарифів на комуналку

До закінчення опалювального періоду-2024/2025 тарифи на низку комунальних послуг в Україні не змінюватимуться. Йдеться серед іншого про електроенергію, що продовжуватиме подаватися за тарифом 4,32 грн за 1 кВт*год.

7751_0_main_new_12247194.jpg (59.43 Kb)

Про фіксацію тарифів повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Він зазначив: також не змінюватимуть тарифи на газ та опалення. Чи варто очікувати підвищення вартості “комуналки” після зазначеного терміну, поки невідомо.

“Держава бере на себе зобов’язання, що тарифи на газ, тепло та електроенергію не зростатимуть до кінця опалювального сезону. Жодних підвищень не плануємо”, – йдеться у повідомленні.

Раніше про те, що тариф на електроенергію не змінюватиметься до закінчення опалювального періоду, повідомляв і міністр енергетики Герман Галущенко. У відповіді на запит нардепа Олексія Кучеренка він зазначив:

Ціна на електричну енергію для побутових споживачів, “згідно з Постановою № 632, затверджена до 30.04.2025”.
Так, доти тариф на електроенергію для побутових споживачів не переглядатиметься.
В Україні заговорили про новий тариф на світло 6,5 грн за кВт*год

Раніше нардеп від “Слуги народу”, член Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Богдан Кицак повідомив, що в найближчому майбутньому побутовий тариф на електрику може зрости до 6,5 грн/кВт*год. Причина – євроінтеграційні зобов’язання України, зокрема, щодо запровадження ринкових тарифів на світ для населення.

“Оскільки ми рухаємося до Європейського Союзу, маємо зобов’язання від різних наших кредиторів для того, щоб ми нормалізували наш тариф… Це буде довготривала процедура поступового підвищення, але вона може відбуватися в практичній площині, тільки якщо нас постійно фінансово підтримуватимуть або якщо буде задіяно процедуру російських репарацій”, – зазначив депутат.

Зі свого боку СЕО енергокомпанії Yasno Сергій Коваленко попросив українців та експертів з обережністю ставитися до тарифних прогнозів, оскільки вони можуть призводити до панічних настроїв серед людей. У такому стані клієнти енергокомпаній починають перевантажувати телефонні лінії підтримки, що заважає фахівцям вирішувати справжні проблеми споживачів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *