Бернар Арно став найбагатшою людиною в світі за версією Forbes

Засновник SpaceX Ілон Маск вже не є найбагатшим у світі за версією Forbes.

6313_a03a630e920f339fa5ea0c65b354_w640.jpg (34.75 Kb)

Французький мільярдер Бернар Арно обігнав Ілона Маска і став найбагатшою людиною в світі після того, як акції його компанії LVMH зросли майже на 1,5% на європейських торгах. Про це повідомляє Forbes.

Зараз статки Арно складають приблизно 210,1 млрд доларів, у той час як статки гендиректора Tesla – “лише” 208,6 млрд.

Як пише видання, акції LVMH з початку 2024-го зросли на 5.5%, у той час, як акції Tesla за цей період впали практично на 30%. Зазначимо, що вони становлять приблизно третину статків американського підприємця.

Нагадаємо, у квітні повідомлялось, що Tesla звільнить 10% своєї робочої сили. Рішення було зумовлено падінням попиту на електричні авто та зростанням конкуренції з боку виробників з Китаю.

Бернар Арно – хто він такий
Бернар Арно родом із французького міста Рубе. З 1988 року він почав скуповувати акції нещодавно утвореної компанії LVMH (Moёt Hennessy Louis Vuitton).

У середині 1990-х Арно влив до складу компанії будинки моди Givenchy і Céline, виробника годинників TAG Heuer, парфумерну компанію Sephora, постачальника вина Chateau d’Yquem та низку інших фірм. У 2000-х кількість підрозділів LVMH вимірювалась десятками.

Бернар Арно відомий численними благодійними акціями, зокрема, він спонсорував картинні галереї, підтримував інвалідів та займався пошуком нових талантів у мистецтві та бізнесі.

У 2019 році його фонд виділив 200 млн євро на відновлення постраждалого від пожежі Собору Паризької Богоматері.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *