
Поділитися Джерело: online.ua
У захопленому Севастополі міська влада цілковито припинила електропостачання, не надавши спочатку графіка, ані попереджень мешканцям.
Основні моменти:
- Представники влади окупованого Севастополя запровадили повне вимкнення електроенергії без повідомлення населення через перевантаження енергомереж поза межами регіону.
- Режим тимчасових обмежень енергопостачання введено з метою запобігання аварійним ситуаціям в енергетичній системі міста.
Севастополь занурився в пітьму: світло вимкнули на невизначений термін
Про це інформує призначений окупантами так званий “губернатор” міста Михайло Развожаєв.
За його словами, обмеження були введені через перевантаження електричних мереж, що знаходяться поза межами регіону.
За розпорядженням диспетчера Чорноморського РДУ (філія АТ “СО ЄЕС”) у Севастополі введено тимчасовий режим обмеження подачі електроенергії.
Поділитися
На меті – нібито уникнути аварій у загальній енергетичній системі.
Розклад відключень за конкретними адресами наразі відсутній.
Щойно він буде доступний, його опублікують у телеграм-каналі “Севастопольенерго”.
Поділитися
Жителів міста закликали утримуватися від вмикання потужних електроприладів.
Раніше Telegram-канал “Кримський вітер”, посилаючись на своїх підписників, повідомив про займання на головній електропідстанції Севастополя. За даними цього ресурсу, йдеться про підстанцію “Севастополь”, яка є основним вузловим енергетичним об’єктом міста і забезпечує енергопостачання для Севастопольського енергорайону.
