Свириденко анонсувала виділення від США пакета фіндопомоги

Перша віце-премʼєрка, міністерка економіки Юлія Свириденко анонсувала виділення від Сполучених Штатів пакета фінансової допомоги. Мова йде про суму у 800 мільйонів доларів. Гроші адресні, тобто їх витратять виключно на відновлення енергосистеми України. Про це Юлія Свириденко повідомила в мережі X.…









