НБУ почне виводити з обігу старі гривні

Низку гривневих купюр, випущених у 2003-2007 роках, виведуть із готівкового обігу. Процес розпочнеться 1 листопада. Вилученню підлягатимуть банкноти номіналами 50 і 200 грн. При цьому заміна грошей відбуватиметься поступово – у процесі, наприклад, розрахунків. Тому українцям не доведеться проходити процедуру…









